Skorzystaj z szansy! Transformacja OK TRUCKS w IVECO CERTIFIED PRE-OWNED się rozpoczęła! Wypróbuj niezrównaną jakość, niezawodność i trwałość naszych pojazdów używanych, wspieranych przez świat kompleksowych usług. Twoja podróż w kierunku wyjątkowej wartości rozpoczyna się tutaj.

DAJEMY POJAZDOM DRUGIE ŻYCIE.

Nasze pojazdy, zanim zostaną udostępnione do sprzedaży, przechodzą przez szereg kontroli wykonanych zgodnie z procedurami. Nasi klienci mogą być pewni, że nasze używane pojazdy są nie tylko niezawodne,  ale też są w idealnym stanie.

120 sprawdzonych punktów obejmuje następujące elementy:

 

 • Wnętrze
 • Elektryka / Elektronika
 • Kabina / Nadwozie
 • Podwozie
 • System hamulcowy
 • Silnik
 • System paliwowy
 • Skrzynia biegów / Skrzynia rozdzielcza
 • Sprzęgło
 • System chłodzenia
 • Ogrzewanie / Klimatyzacja
 • Zabudowa / System hydrauliczny

Klienci mają różne oczekiwania odnośnie ceny i przygotowania pojazdu. Biorąc pod  uwagę wiek, przebieg oraz zakres przygotowania pojazdy, w celu jak najlepszego zapewnienia potrzeb klientów, są podzielone na trzy kategorie   – PREMIUM, PLUS i STANDARD –

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED SIEĆ działa w ponad 25 krajach. Profesjonalny zespół wspiera naszych klientów w wyborze najbardziej odpowiedniego pojazdu używanego, zgodnie z ich zastosowaniem biznesowym, by uzyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny.

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED oferuje program rozszerzonej gwarancji, działający do 36  miesięcy w całej Europie, której zakres można wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Przez długi czas będziesz mieć pewność, że Twój pojazd zostanie sprawdzony i naprawiony przez profesjonalistów, co jest znakiem rozpoznawczym sieci obsługi posprzedażnej IVECO.

Twój biznes nigdy się nie zatrzymuje, więc musisz polegać na tym, że Twój pojazd będzie sprawny kiedy go potrzebujesz. Nasze usługi mają na celu maksymalizację czasu pracy poprzez monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym, zdalną diagnostykę, plany przeglądów i napraw oraz jeśli zajdzie potrzeba działaniom zapobiegawczym w wybranym serwisie Iveco.

Potrzebujesz pojazdu, który jest idealnie dopasowany do Twoich wymagań biznesowych i operacyjnych  oraz działa niezawodnie. Najwyższej jakości oryginalne części zamienne o jakości i niezawodności potwierdzonej przez  IVECO, w połączeniu z profesjonalnymi umiejętnościami techników IVECO, są Twoimi największymi sojusznikami w zwiększaniu produktywności Twojej firmy.

Nasze pakiety TOP CARE dbają o to co najważniejsze. Począwszy od zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, poprzez bezpieczeństwo pojazdu i ładunku aż po całkowity spokój zarówno kierowcy jak i ciężarówki.

Nasze usługi  telematyczne pomagają zmniejszyć zużycie paliwa, poprzez raportowanie i analizę pojazdu poprawiają styl jazdy kierowców, dla bardziej produktywnego i wydajnego biznesu przy mniejszych kosztach eksploatacji.

W przypadku pojawienia się problemu z Twoim pojazdem nasz całodobowy bezpłatny  numer serwisowy z ponad 2000 punktami pomocy w Europie jest do Twojej dyspozycji. Ponadto każdy serwis IVECO może zaoferować szybką i sprawną pomoc.  Każdy klient, niezależnie od tego gdzie się znajduje, może znaleźć kompetentny kontakt w swojej okolicy.

Rozumiemy wyzwania i możliwości jakie stoją przed naszymi klientami w ich biznesie. Dlatego oferujemy zorientowane na przyszłość rozwiązania finansowe odpowiadające różnym potrzebom: analiza ciągłej ewolucji rynku, poszukiwanie nowych technologii, współpraca ze specjalistycznymi partnerami są kluczem do wspierania i rozwoju Twojego biznesu.

 

IVECO CERTYFIKOWANE PRE-OWNED, niezawodny wybór na zrównoważone drugie życie..